KONST / Litografier / Färglitografi 15086217
nr 1508 6217
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
"Västan". Signerad, numrerad 107/360, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:33:53
100 kr
150 kr
300 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö